Catalogusnummer: 1813
Frankrijk, Nast à Paris, porseleinen korenaar dinerservies, ca. 1800

Bestaande uit: terrine, paar ovale ajour schalen op onderschotel, paar ronde ajour schalen, paar testen op onderschotel, veertien diverse dienschalen, achtentwintig diner-, negentien soepborden, twee sauskommen, koffiepot, melkkan, theepot, paar compot dekselpotjes op een onderschotel. Gemerkt Nast a Paris (ajour mand chip, kleine terrine restauratie, sauskom met gebroken oor, sauskom chip aan rand, één ajour terrine op onderschotel beide schilfers, paar borden met schilfertjes)

Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam

[83]

Taxatie: € 2.000 - € 2.500
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600