Broodmand in Louis XV-stijl en sigarettendoosje, 20e eeuw en Oostenrijk-Hongarije vermoedelijk, theebus, 19e eeuw, BWG
ajour mand met golvende rand, mt. A. Presburg Haarlem 1948 en doosje mt. Fa. A. Presburg en Zn. Haarlem 1955, 2e gehalte, ovale theebus met knop in vorm van leeuw, mt. FL, niet geïdentificeerd, getekend 13, drie Franse lelies, onduidelijk keur en stippel lettergravure op de voetrand en keur buitenlandse werken 1814-1893 gekroond V, 800/000,
theebus gedeukt, gerestaureerd bij scharnier en een pootje los
h 9 cm, l 27 cm, 9 x 9 cm, h 12 cm, bruto 1071 gr.
Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: