5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6025A
'Nieuwe Kaart van Gooilandt', ca. 1730

gravure, 52 x 82 cm.

Herkomst: nalatenschap uit een voornaam Amsterdams grachtenpand aan de Herengracht/Provenance: a private estate from a grand canal house, Amsterdam

Taxatie: € 300 - € 600
Hamerprijs: