15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2571
Pablo Picasso (1881-1973), terracotta plaquette 'Petit Soleil', A.R. 544, 1968/1969;

Uitgevoerd met polychrome schildering en deels geglazuurd. Achterzijde met blindstempel 'Madoura Plein Feu / Empreinte Originale de Picasso'. Genummerd: 'J 145 75/100 Madoura'.

h. 10,4 cm, l. 16,6 cm

Herkomst Christie's.

Taxatie: € 2.500 - € 3.500
Huidig bod: € 2.600
Hamerprijs: € 2.600

Hamerprijs: € 2.600