1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4865
Lizzy Ansingh (1875-1959)

Portret van Clara Ansingh Schwartze, de moeder van de kunstenares

potood en houtskool

18 x 15 cm.

gemonn. l.o., verso annotatie

Herkomst: ex. collectie F.N. Barfoed

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550