1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Lizzy Ansingh (1875-1959)
Portret van Clara Ansingh Schwartze, de moeder van de kunstenares
gemonn. l.o., verso annotatie
Herkomst: ex. collectie F.N. Barfoed
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550