1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
4865
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4865
update-catalogue
Lizzy Ansingh (1875-1959)

Portret van Clara Ansingh Schwartze, de moeder van de kunstenares

potood en houtskool

18 x 15 cm.

gemonn. l.o., verso annotatie

Herkomst: ex. collectie F.N. Barfoed

[1]

Taxatie: € 150 - 200
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550

outbid-warning
Overboden