Set van twaalf messen, Haags-lof, 20e eeuw,
zes tafel- en zes dessertmessen, Haags-lof model, mt. wed. H (Graaf B van der) Looren de Jong, Henckels roesvrijstalen lemmets, Schoonhoven 1986/1988,
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400