5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6022
Berend Kunst (1794-1881)

Portret van een meisje met hond. Hierbij tekening, portret van een vrouw, gesigneerd rechtsboven en gedateerd (1784)

tweemaal pastel, 50 x 38 cm. en 26 x 30 cm.

Taxatie: € 140 - € 280
Hamerprijs: