Italië, zwart hardstenen model van obelisk, 19e eeuw;
Uitgevoerd met verschillende soorten ingelegde mineralen en pietra dura techniek ingelegde bloem. (kleine chips).
Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: