Catalogusnummer: 2096
Italië, gestoken vruchtenhouten eenlichts wandapplique, 19e eeuw;

Uitgevoerd met saterkop en uitgestoken arm met toorts.

h. 32 cm, d. 45 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 450
Hamerprijs: € 450

Hamerprijs: € 450