Turkije, filigrain juwelen doosje, 19e of vroeg 20e eeuw,
rechthoekig model staand op vier bloemvormige pootjes, de scharnierende deksel versierd met bloem- en knop motieven, gemerkt hoofdletter M(niet geïdentificeerd ) 2 keer ZII getekend,
Taxatie: € 600 - € 700
Hamerprijs: