1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 625
Turkije, filigrain juwelen doosje, 19e of vroeg 20e eeuw,

rechthoekig model staand op vier bloemvormige pootjes, de scharnierende deksel versierd met bloem- en knop motieven, gemerkt hoofdletter M(niet geïdentificeerd ) 2 keer ZII getekend,

defectje deksel

8 x 12 x 4 cm, 290 gr.

Taxatie: € 600 - € 700
Hamerprijs: