Duitsland, in hoog reliëf palmhouten gestoken plaquette, 17e eeuw;
Voorstellende Herkules en Lichas staande bij zuil en leeuwentroffee aan de voeten.
Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: