Catalogusnummer: 2138
Frankrijk/China, famille verte dekselvaas gemonteerd als tafellamp, eind 19e eeuw;

Uitgevoerd met verguld bronzen monturen in Louis XVI stijl.

h. 48 cm, incl. montering 82 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Hamerprijs: