Catalogusnummer: 2101
Frankrijk, geborduurd zijden voorstelling van vrouw met palmtak en zwaard, vroeg 19e eeuw;

In verguld houten lijst.

h. 26 cm, b. 20 cm. Incl. lijst h. 36 cm, b. 31 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: