8e zitting - Vrijdag 8 november 10.00 uur: 7500-7544 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7506
Spiegel in polychroom geschilderd houten lijst, 19e eeuw.

De gecontourneerde kap met gestoken wapen, met voorstelling van medallion gedragen door leeuw en eenhoorn

Taxatie: € 500 - € 700
Hamerprijs: