Vlaanderen, palmhouten sculptuur voorstellende Madonna met kind, 17e eeuw;
Uitgevoerd in staand pose, fraai gestoken haardracht. Zilveren kroon, scepter en rijksappel.
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 850
Hamerprijs: € 850