Frankrijk, Oeil de Boeuf, Empire, ca. 1800;
Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op bel. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers, fijn geciseleerde koperen vergulde lunet. Geheel geplaatst in zwart gepatineerde metalen kast met koperen ophangoog. (wijzerplaat beschadigd).
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875