Neurenberg, smeedijzeren geldkist, 17e eeuw;
Uitgevoerd met ijzeren banden, handvaten, nagels en slotplaat. Voorzijde gedateerd Anno 1640. Op eikenhouten basement, geheel groen gelakt.
h. 33 cm, b. 50 cm, d. 34 cm. Incl. basment h. 47 cm.
Taxatie: € 1.200 - € 1.600
Huidig bod: € 1.200
Hamerprijs: € 1.200