Catalogusnummer: 8005
Esdoornhouten trumeau, gesigneerd Jacob, Empire, 1813-1825

gedragen door verguld gestoken houten leeuwen. Met marmeren blad en spiegelachterwand. Gesigneerd op bovenstijl en achterwand, Jacob. Tevens met brandmerk van gekroond monogram LPN, voor Koning Louis Philippe van Frankrijk, Château de Neuilly.

br. 114, h. 95, d. 57 cm

Jacob, 1813-1825. François Honoré Georges Jacob-Desmalter 1770-1841

Taxatie: € 5.000 - € 7.000
Hamerprijs: