6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Henri Marcette (1824-1890)
paneel, gesign. l.o., 1876, 44 x 29 cm., lijst beschadigd
farmhouse in the snow, oil on panel, signed, 1876, frame damaged
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50