5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6029
Johannes Bosboom (1817-1891)

Figuren op het ijs bij een stad

inkt en aquarel, ongesigneerd, op achterzijde etiket met vermelding'geschonken door Joh. |Bosboom aan zijn vriend C. Hardenberg, opzichter van Pulchri Studio in 1895, niet ingelijst, 13,5 x 19 cm.

[map]

Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: