19e zitting - Dinsdag 19 november 10.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1092
Merklap, gedateerd 1734,

in lijst. Hierbij gestoken houten paneel, 17e/18e eeuw, in gestoken houten lijst

33 x 33 cm. en 31 x 26 cm.

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50