21e zitting - Woensdag 20 november 14.00 uur: 1550-1667 - Serviesgoed
Italië, aardewerk vormstuk, flamingo, 20e eeuw
het lichaam wit geglazuurd, de poten en details goudkleurig, onderzijde gemerkt 'Made in Italy'.
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: