13e zitting - Vrijdag 8 november 13:00 uur: 2600-2668 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2657
Leerdam, Chris Lanooy, glazen Unica ovale vaas, 1926/27

iriserend. GEsigneerd en genummerd Leerdam Unica C.J. Lanooy A 192

h. 17 cm.

Taxatie: € 400 - € 450
Huidig bod: € 350
Hamerprijs: € 350

Hamerprijs: € 350