Catalogusnummer: 1705
Hutschenreuther, twee wit porseleinen vormstukken, voorstellende Uil en Panter, 1919-1929;

Onderzijde uil gemerkt: 'Entwurf Professor Fritz Klee, Direktor der K. Fachschule Selb' en 'Lorenz Hutschenreuther A.G. Selb Abteilung für Kunst. Beide met vergulde arcering. (uil met kleine chip).

h. 13 - 15,5 cm, l. 23,5 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80