020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
1e zitting - Woensdag 30 oktober 10.00 uur: 4780-4998 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 4847
Pieter Bouter (1887-1969)
Herder met schapen op de heide
board
27 x 43 cm.
gesign. l.o.
1
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90
Hamerprijs:
€ 90
Overboden