15e zitting - Donderdag 14 november 19.00 uur: 2550-2758 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2553
Floris Meydam (1919-2011), oranje/rood Unica vaas, 1980;

Onderzijde gemerkt 'Leerdam Unica FM80077LL Floris Meydam'. UItvoering N.V. Glasfabriek Leerdam geblazen door meester-glasblazer Leendert van der Linden.

h. 15 cm, diam. 16 cm

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200