6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Adriaen van Everdingen (1832-1912)
doek, beschadigingen, gesign. r.o., 80 x 116 cm.
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420