3e zitting - Woensdag 6 november 14.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 350
Twee gouden schakelarmbanden.

Een dubbele gourmet schakel armband met getorst motief (defect) en Portugal, 18 kt. roségouden gourmet schakel armband. Gekeurd 800/000 met stadskeur voor Porto

bruto 30,9 gr., l. 20 en 21 cm

Two gold link bracelets. A double curb link bracelet with rope motif (defect) and Portugal, 18 k. rose gold curb link bracelet. Hallmarked 800/000 with city mark for Porto

Taxatie: € 1.000 - € 1.200
Hamerprijs: