Twee gouden schakelarmbanden.
Een dubbele gourmet schakel armband met getorst motief (defect) en Portugal, 18 kt. roségouden gourmet schakel armband. Gekeurd 800/000 met stadskeur voor Porto
bruto 30,9 gr., l. 20 en 21 cm
Two gold link bracelets. A double curb link bracelet with rope motif (defect) and Portugal, 18 k. rose gold curb link bracelet. Hallmarked 800/000 with city mark for Porto
Taxatie: € 1.000 - € 1.200
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400