5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer:
Cyril Bleijs (1895-1976)

Bos met vliegenzwammen

pastel, gesign. r.o., 35 x 52 cm.

Taxatie: € 40 - € 80
Hamerprijs: