1e zitting - Dinsdag 5 november 14.00: 0600-0808 - Zilverwerk
Catalogusnummer: 701
Verenigde Staten, paar eerste gehalte zilveren drielichts kandelaars, 30er jaren en drinkbeker, 19e eeuw,

kandelabers met drie ronde kaarsenhouders, afschroefbaar deel, versierd met geribde ronde banden, op ronde voet tevens éénlichtskandelaar met identieke versieringen, gemerkt Gorham, sterling, de beker met oor en onderzijde inscriptie HPF form HM June 1893 mt. J.B. Jones,

deukjes op kandelaars

20 x 28 cm, h 8,2 cm, bruto 1727 gr.(voet verzwaard kandelabers)

Taxatie: € 250 - € 450
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250

Hamerprijs: € 250