Catalogusnummer: 7700
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule, Empire, vroeg 19e eeuw;

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. Uurwerkkast wordt gedragen door twee staande Farao's, geflankeerd door twee palmeten en bekroond door ornament met zwanen en bloemen. Compleet met slinger.

h. 43 cm, b. 22 cm, d. 8,5 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480