Catalogusnummer: 6978
Emanuel Romano Glicenstein (1897-1984)

Twee figuren op een ezel / Stilleven met rog

aquarel, gesign. r.o., 48 x 68 cm. / aquarel, niet ingelijst, gesign., 65 x 48 cm.

Taxatie: € 80 - € 150
Hamerprijs: