Friso ten Holt (1921-1997)
doek, gesign. verso, '62, 55 x 80 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480