6e zitting - Donderdag 7 november 14.00 uur: 6400-6578 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6402
Vlaamse school, tweede helft 16e eeuw

De kruisiging

paneel, 93 x 75 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Hamerprijs: