Catalogusnummer: 6999
Gerard Princée (1908-1999), Ruiter I, aquarel,

'Ruiter I'

gemengde techniek op papier, gesign. r.o., Tentoongesteld: Gemeentemuseum De Wieger, Deurne, 13 mei-18 juni 1978 (breuk in glas), 59 x 45 cm

Taxatie: € 60 - € 120
Hamerprijs: