Catalogusnummer: 6879
Gesigneerd HY

Drie abstracte kunstwerken

tweemaal gouache, 29 x 29 cm. en serie van 6 werken, samen ingelijst, 20 x 20 cm. p. stuk

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50