5e zitting - Donderdag 7 november 10.00 uur: 6000-6237 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
James McBey (1883-1959)
De ovatie voor de matador
ets, gesign. r.o., XXVI, 27 x 17 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440