20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1147
Gestoken eikenhouten bordenrek, ca. 1800;

Uitgevoerd decoratie van leeuwenkoppen, acanthusbladeren en vogels.

h. 61 cm, b. 142 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90