Catalogusnummer: 7715
Staand horloge, gesigneerd Pieter Dullis Amsterdam, midden 18e eeuw;

Uurwerk met gaand- en slagwerk op bel, aangedreven door slinger en twee gewichten. Deels verzilverde messing gegraveerde wijzerplaat met aanduiding van dag, datum, maanstand en seconden aanduiding. De kast met drie gestoken beelden. Compleet met slinger, twee gewichten en opwindkruk.

h. 270 cm, b. 45 cm, d. 23 cm

Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Hamerprijs: