20e zitting Dinsdag 19 november 14.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1246
Notenhouten dienblad, Louis XV stijl, 19e eeuw;

Hierbij eikenhouten Neo-Gotisch miniatuur dekenkist met gestoken briefpanelen en buxushouten gestoken sculptuur van heilige, 18e eeuw.

h. 15 - 15,5 cm, b. 25,5 cm

Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 260
Hamerprijs: € 260

Hamerprijs: € 260