3e zitting - Woensdag 6 november 14.00 uur: 0001-0512 - Juwelen
Catalogusnummer: 389
Twee roségouden armbanden en een kwastje, eerste helft 20ste eeuw.

Portugal, 18 kt. gouden slangarmband waaraan een kwastje, een fantasie schakel armband en een los kwastje aan een musketonhaak

bruto 19,7 gr., l. 19 en 17 cm

Two rose gold bracelets and a tassel, first half 20th century. Portugal, 18 k. gold snake bracelet with a tassel, a fantasy link bracelet and a loose tassel on a snap hook

Taxatie: € 700 - € 800
Hamerprijs: