Spanje, coupe gedragen door twee zwaanvormige fantasiefiguren, 20e eeuw,
op ronde voet met gelobde kelk en twee voluutvormige oren met acanthusbladmotieven, gemerkt gehalte merk pentagram en meesterteken(niet geïdentificeerd),
h 14 cm, bruto 170 gr(verzwaarde voet)
Taxatie: € 140 - € 180
Hamerprijs: