19e zitting - Dinsdag 19 november 10.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Album Amicorum, 1e helft 19e eeuw;
Met diverse inkttekeningen, opdrachten en gedichten. Hierbij een Album Amicorum met boorduursels en gedichten. En een ingelijst borduurwerkje met opdracht, gedateerd 1826.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70