Catalogusnummer: 1715
Duitsland, KPM Berlijn, porseleinen 'punchbowl', circa 1850,

rondom gedecoreerd met dorpstaferelen met daartussen gevarieerde bloemen, de deksel bekroond met een bacchant. Onderzijde gemerkt met scepter. Herkomst Hart, Amsterdam. (hand geresteraureerd).

h. 33 cm. diam. 24,5 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420