Bruin gebeitste grenenhouten klepbureau, deels 18e eeuw,
met openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. In het gebogen front drie laden (restauraties, reconstructies)
br. 125, h. 119, d. 54 cm
Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50