Catalogusnummer: 8042
Bruin gebeitste grenenhouten klepbureau, deels 18e eeuw,

met openslaande schrijfklep, waarachter een interieur. In het gebogen front drie laden (restauraties, reconstructies)

br. 125, h. 119, d. 54 cm

Taxatie: € 160 - € 260
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50