19e zitting - Dinsdag 19 november 10.00 uur: 1000-1352 - Pleet en galanteriën
Catalogusnummer: 1073
Stilleven, gesigneerd T. Reijenga (19e eeuw),

Hierbij spiegel met aan de bovenzijde schildering, ca. 1900

doek, niet ingelijst, beschadigingen, 64 x 48 cm. en spiegel, 93 x 40 cm.

Taxatie: € 60 - € 120
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30