19e zitting - Dinsdag 19 november 10.00 uur: 0900-0961 - Mode, accessoires en bijoux
Verguld zilveren medaillon, 19e eeuw.
Met op de voorzijde een witte bloem bezet met paste, Hierbij een paar zilveren rozetvormige oorclips bezet met Boheems granaat
Gold plated locket, 19th century. With a white flower set with paste on the front, here with a pair of silver rosette-shaped ear clips set with Bohemian garnet
Taxatie: € 60 - € 120
Hamerprijs: