Kristallen parfumflacon, 19e eeuw.
Met 14 kt. gouden montuur gedecoreerd met gegraveerde krullen in een spiraalvorm. Met glazen stopje, in etui. Meesterteken Nicolaas Kooiman, Schoonhoven 1886 - 1903. Hierbij een 14 kt. gouden remontoir horloge met witte wijzerplaat en Romeinse cijfers. Glas los, in etui.
Crystal perfume bottle, 19th century. With 14 k. gold mounting decorated with engraved curls in a spiral shape. With glass stopper, in case. Maker's mark Nicolaas Kooiman, Schoonhoven 1886 - 1903. Herewith a 14 k. gold remontoir watch with white dial and Roman numerals. Glass loose, in case.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 240
Hamerprijs: € 240